Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa
Euphoria Spa

MÜSAİTLİĞİ KONTROL EDİNİZ

TERMAL VE THALASSO UYGULAMALARI

TERMAL HAVUZ

Litrede 20.000mg mineral içeren ve 56 derece kaynak çıkış sıcaklığına sahip şifalı sularımız birçok mineraller ve madensel tuzlar içermektedir. Kaplıca suyu da denilen Termal sularımız bedenen ve ruhsal olarak rahatlatıcı özelliği ile vücudunuzun adeta yenilenmesini sağlayarak, özellikle cilt rahatsızlıklarınızda, romatizmal hastalıklarınızda çok etkili bir tedavi sunmaktadır.

THALASSO HAVUZU

Kneipp tedavisinin yanı sıra Thalasso havuzu içinde bulunan jetler sayesinde Hydro masaj uygulaması ile deniz suyunun olumlu etkilerini vücudunuzda hissedeceksiniz. Isıtılmış deniz suyu vücudumuzda bulunan kan plazması gibi toplam 104 element ve mineral içerir. Bu element ve mineraller cildimiz tarafından emilerek cilt alt dokusunu uyararak dolaşımı düzenler, cildi güçlendirir ve nem kazandırarak canlandırır, romatizmal ve dermotolojik hastalıklar üzerinde olumlu etki sağlar ve kasları rahatlatarak yorgunluk ve stresi giderir.

KNEİPP TERAPİ

Sıcak ve soğuk yürüme havuzundan oluşan Kneipp banyosunda ayaklar sırasıyla ısıtılır ve soğutulur. Bu yürüyüşler sırasında kan dolaşım sistemi hızlanır. Kneipp terapi strese, gerginliğe bağlı baş ağrısına, sınırda hipertansiyon sorununa, diyabetlilere, romatizmal ağrılara da fayda sağlamaktadır.

YOSUN YÜZ VE VÜCUT BAKIMI

Toz halindeki yosun macun kıvamına getirilerek tüm vücuda veya bölgesel olarak uygulanır. ; vücudu toksin maddelerden arındırır, sıkılaştırır ve metabolizmayı uyarır. Su ve yağ birikiminin azaltılmasında yardımcı olur ve kuru ciltlerin nem kazanmasını sağlar. Deri ve dokular deniz yosunlarında çokça bulunan minerallerle ve vücudun gereksinim duyduğu elementlerle beslenir, etkili bir biçimde huzur ve rahatlama duygusunu arttırır. Soğuk olarak  veya ısı battaniyesi ile kombine edilir.

Süre :30 dk. /60 dk.

TERMAL ÇAMUR MAĞARASI

Tarihsel olarak, çamur banyosu tedavisi kaplıcalarda artriti, romatizmayı ve cilt hastalıklarını hafifletmenin bir yolu olarak kullanılmıştır. Çamur mağarası ritüelini tepeden akan çamuru vücudunuza sürerek ve bedeni güneşte kuruttuktan sonra alacağınız duş ile tamamlayabilirsiniz. Bu şifalı çamur banyosu  size hem eğlenceli bir aktivite sunacak hem de sağlığınıza sayısız faydalar sağlayacak. 

TERMAL ÇAMUR BAKIMI

Çamur bakımı; Vücuttaki toksinleri atarken cilde nem ve gerginlik sağlayan bakımda sizin için özel hazırlanan termal çamur kullanılır. Isı battaniyesi ve termal duş ile kombine edilir.
Kas ve eklem ağrılarında düzelme sağlar.

Süre: 30 dk.